Galerie oken a dveří

ALUPROF MB-70

MB-70 je moderní systém se zvýšenou tepelnou izolací, který slouží k provádění vnějších staveb s požadavky na tepelnou a zvukovou izolaci např. různé typy oken, dveří, větrolamů, vitrín a plošných konstrukcí. Řešení je na základě tříkomorových profilů MB-60. Součinitel prostupu tepla Uf = 1,6 – 2,4 W/m2*K dle EN ISO 10077 v závislosti na použitých profilech a příslušenství.

ALUPROF MB-60

Moderní systém hliníkových oken a dveří s tepelnou izolací MB-60 se používá ke konstrukci tepelně a zvukově izolovaných částí venkovní zástavby např. různé druhy oken, dveří, výkladních skříňí, prostorových konstrukcí apod. Profily mají tříkomorovou stavbu. Konstrukční hloubka profilů okna činí 60mm (zárubeň) a 69mm (křídlo), u dveří pak 60 mm (zárubeň i křídlo). Toto provedení vytváří jednolitou plochu z venkovní strany po uzavření v případě oken, a slícovaný efekt povrchu křídel a zárubně v případě dveří.

ALUPROF MB-45

Hliníkový systém bez tepelné izolace MB-45 je moderní profil, sloužící ke konstrukci vnitřní nebo venkovní zástavby, která nevyžaduje tepelnou izolaci např. různé druhy dělících stěn, okna, dveře (ručně i automaticky posuvné dveře), kyvadlové dveře, pokladní přepážky, výkladní skříně, vitríny a různé prostorové konstrukce.

ALUPLAST Ideal 8000


Šestikomorový systém s 85 mm stavební hloubkou, se středovým těsněním. Systém Ideal 8000 je nově nabízený profil od firmy ALUPLAST, u kterého je kladen důraz na zlepšení tepelných a akustických vlastností.

ALUPLAST Ideal 7000 RL (zaoblený)

 

Šestikomorový systém se stavební hloubkou 80 mm s vnějším těsněním. Estetická linie profilu Ideal 7000 je vytvořena na základě dlouhodobých zjišťování požadavků klientů a architektů, . Při projektování byl kladen důraz na desing a tepelnou izolaci profilu.

 
Free Template by Joomla Perfect and Web Design Builders
Design by : DH okna, s.r.o..