Galerie oken a dveří

ALUPROF MB-60

Moderní systém hliníkových oken a dveří s tepelnou izolací MB-60 se používá ke konstrukci tepelně a zvukově izolovaných částí venkovní zástavby např. různé druhy oken, dveří, výkladních skříňí, prostorových konstrukcí apod. Profily mají tříkomorovou stavbu. Konstrukční hloubka profilů okna činí 60mm (zárubeň) a 69mm (křídlo), u dveří pak 60 mm (zárubeň i křídlo). Toto provedení vytváří jednolitou plochu z venkovní strany po uzavření v případě oken, a slícovaný efekt povrchu křídel a zárubně v případě dveří.


MB 60Tvar profilů dovoluje získat protažené a odolné konstrukce oken a dveří. Profily je možné ohýbat, což umožňuje zhotovit různé druhy obloukových konstrukcí. Součinitel prostupu tepla Uf = 2,0 – 3,2W/m2*K dle EN ISO 10077 v závislosti na použitých profilech a příslušenství. V systému jsou použity profilované tepelné můstky tvaru omega o šíři 24 mm (okna) a 14 mm (dveře) z polyamidu zesílené skleněným vláknem. Tvar můstků zvyšuje pevnost profilů a usnadňuje jejich odvodnění, což zajišťuje správnou tepelnou izolaci v jakýchkoli atmosférických podmínkách. Těsnění z EPDM zaručuje dobrou termickou izolaci křídel dveří, a také nepropustnost průniku vody a vzduchu.
Charakteristickou vlastností systému je jeho přesná návaznost na systém MB-45 a MB-70. Tato konstrukce umožňuje použít mnoho kompatibilních dílů v těchto systémech – zasklívací lišty, rohovníky, těsnící lišty, přimykavé těsnění, společné kování, zámky, panty, a také mnoho totožných technologických procesů jako je kolíkováni příček, lepení rohovníků atd. Výsledkem je téměř identický vzhled konečných konstrukcí.

 
Free Template by Joomla Perfect and Web Design Builders
Design by : DH okna, s.r.o..